Počet položek: 0 0,00 CZK
eShop www.moravaelektro.cz, kanclservis.cz
led osvětlení, tonery, inkousty, opravy a servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

Banner LED žatovka

 Led žárovka 12W, 3000K

PremiumCord USB 2.0 kabel prodlužovací, A-A, 2m černá PremiumCord USB 2.0 kabel prodlužovací, A-A, 2m černá
004:2858
30,60 CZK37,00 CZKbez DPHs DPH
PremiumCord Kabel prodlužovací HQ(Coax) 2x ferrit, SVGA, DDC2, 3xCoax+8žil, 15m PremiumCord Kabel prodlužovací HQ(Coax) 2x ferrit, SVGA, DDC2, 3xCoax+8žil, 15m
004:1031
459,50 CZK556,00 CZKbez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m
004:1390
280,20 CZK339,00 CZKbez DPHs DPH
Kompatibilní inkoust Brother LC1000Bk EHC černá, 40ml Kompatibilní inkoust Brother LC1000Bk EHC černá, 40ml
LC1000BkEHC-KOMP
151,70 CZK183,60 CZKbez DPHs DPH
Kompatibilní toner Ricoh 887462 - Type 7700 Kompatibilní toner Ricoh 887462 - Type 7700
RA-887462-KOMP
452,20 CZK547,20 CZKbez DPHs DPH
Toshiba T-1350E originální toner Toshiba T-1350E originální toner
46399
451,20 CZK546,00 CZKbez DPHs DPH
Kompatibilní toner Canon CRG 713, 2000 stran Kompatibilní toner Canon CRG 713, 2000 stran
1871B002-KOMP
614,90 CZK744,00 CZKbez DPHs DPH
Kompatibilní toner Toshiba T-2460E Kompatibilní toner Toshiba T-2460E
T-2460E-KOMP
429,80 CZK520,00 CZKbez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro Samsung CLP360 magenta,1000str.,kom.sCLTM406S ARMOR laser toner pro Samsung CLP360 magenta,1000str.,kom.sCLTM406S
004:5586
1 422,30 CZK1 721,00 CZKbez DPHs DPH
Kompatibilní toner HP CE312A, 126A žlutý, 1000 stran Kompatibilní toner HP CE312A, 126A žlutý, 1000 stran
CE312A-KOMP
702,50 CZK850,00 CZKbez DPHs DPH
ATEN Extender PC-konzole DVI až 60m ,USB, až 2560 x 1600 bodů / surge, RS-232 ATEN Extender PC-konzole DVI až 60m ,USB, až 2560 x 1600 bodů / surge, RS-232
004:4217
15 019,00 CZK18 173,00 CZKbez DPHs DPH
HP CB318EE ink-jet pro HP Photosmart B8550 cyan,300str.,No.364,originál HP CB318EE ink-jet pro HP Photosmart B8550 cyan,300str.,No.364,originál
004:4372
314,90 CZK381,00 CZKbez DPHs DPH
ClickTronic HQ OFC kabel HDMI male &lt;&gt; DVI-D male (24+1), zlacené, 2m ClickTronic HQ OFC kabel HDMI male <> DVI-D male (24+1), zlacené, 2m
004:4492
750,40 CZK908,00 CZKbez DPHs DPH
Náhradní díl Konica Minolta fotoválec DR-120 pro bizhub 130f, 131f, 190f, 240f Náhradní díl Konica Minolta fotoválec DR-120 pro bizhub 130f, 131f, 190f, 240f
KM9967000924
3 057,90 CZK3 700,00 CZKbez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 5m
004:1372
326,40 CZK395,00 CZKbez DPHs DPH
Telefonní zásuvka na zeď 1xRJ11 lepicí Telefonní zásuvka na zeď 1xRJ11 lepicí
004:1742
12,40 CZK15,00 CZKbez DPHs DPH
Copyright © www.kanclservis.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop www.kanclservis.cz

© www.kanclservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK