Počet položek: 0 0,00 CZK
eShop www.moravaelektro.cz, kanclservis.cz
led osvětlení, tonery, inkousty, opravy a servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

Banner LED žatovka

 Led žárovka 12W, 3000K

Zvětšit fotografii - DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000 DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000
004:2279
716,50 CZK867,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - ARMOR ink-jet pro HP, 3 barvy HC, 16ml, No. 301XL, CH564EE ARMOR ink-jet pro HP, 3 barvy HC, 16ml, No. 301XL, CH564EE
004:4622
600,00 CZK726,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Originální developer Sharp SF-860DV1,SF 8600/9300 Originální developer Sharp SF-860DV1,SF 8600/9300
46376
980,80 CZK1 186,80 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Barvící páska kompatibilní karbonová páska Utax AX-160 Barvící páska kompatibilní karbonová páska Utax AX-160
U-AX-160-KARB-KOMP
89,30 CZK108,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Kompatibilní inkoustová kazeta Canon BCI-6R, 390 stran, světle červená Kompatibilní inkoustová kazeta Canon BCI-6R, 390 stran, světle červená
BCI-6R-KOMP
72,40 CZK87,60 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - ATEN 8-port KVM PS/2+USB, OSD, rack 19" ATEN 8-port KVM PS/2+USB, OSD, rack 19"
004:127
10 222,30 CZK12 369,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord iPod/iPhone napájecí/nabíjecí adaptér do auta 12V. bílá PremiumCord iPod/iPhone napájecí/nabíjecí adaptér do auta 12V. bílá
004:3306
94,20 CZK114,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - goobay Cestovní adaptér pro UK zásuvku a spotřebiče s českou zástrčkou goobay Cestovní adaptér pro UK zásuvku a spotřebiče s českou zástrčkou
004:5198
116,50 CZK141,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord Kabel k projektoru VGA 15p 3xCINCH (RCA)  2m PremiumCord Kabel k projektoru VGA 15p 3xCINCH (RCA) 2m
004:3219
305,80 CZK370,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Home Theater Propojovací HQ 1x CINCH RCA - 1x CINCH RCA kabel 2,5m M/M Home Theater Propojovací HQ 1x CINCH RCA - 1x CINCH RCA kabel 2,5m M/M
004:3372
134,70 CZK163,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - goobay Nabíjecí zdroj s napájecím konektorem 2mm pro mobilní telefony NOKIA na 230V goobay Nabíjecí zdroj s napájecím konektorem 2mm pro mobilní telefony NOKIA na 230V
004:3989
123,10 CZK149,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Kompatibilní toner Ricoh 885190/typ 5200D,Aficio 550/650 Kompatibilní toner Ricoh 885190/typ 5200D,Aficio 550/650
RA-885190-KOMP
1 032,40 CZK1 249,20 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord Pouzdro na 12 CD na zip PremiumCord Pouzdro na 12 CD na zip
004:676
37,20 CZK45,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Kompatibilní inkoustová kazeta Epson C13T01840110 - T018 300 stran barevná Kompatibilní inkoustová kazeta Epson C13T01840110 - T018 300 stran barevná
T018-KOMP
95,20 CZK115,20 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Komp. toner Konica Minolta TN-210K černý na 20000 stran Komp. toner Konica Minolta TN-210K černý na 20000 stran
TN-210K-KOMP
981,80 CZK1 188,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Originální toner Panasonic KX-P459, 2000 stran Originální toner Panasonic KX-P459, 2000 stran
KX-P459-ORIG
974,00 CZK1 178,50 CZKbez DPHs DPH
Copyright © www.kanclservis.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop www.kanclservis.cz

© www.kanclservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace