Počet položek: 0 0,00 CZK
eShop www.moravaelektro.cz, kanclservis.cz
led osvětlení, tonery, inkousty, opravy a servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

Banner LED žatovka

 Led žárovka 12W, 3000K

Zvětšit fotografii - Orig. inkoustová kazeta HP C8767EE, HP 339 černá,21 ml Orig. inkoustová kazeta HP C8767EE, HP 339 černá,21 ml
C8767EE-ORIG
763,60 CZK924,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Kompatibilní toner Kyocera Mita 37040085 Kompatibilní toner Kyocera Mita 37040085
KM-37040085-KOMP
347,10 CZK420,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - HP Q6470A laser toner pro HP CLJ 3600/ 3800 černý , 6000 str.,originál HP Q6470A laser toner pro HP CLJ 3600/ 3800 černý , 6000 str.,originál
004:2335
5 966,10 CZK7 219,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Náhradní díl HP RC1-0939 Separation Pad, Tray 1 Náhradní díl HP RC1-0939 Separation Pad, Tray 1
RC1-0939
119,00 CZK144,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord HDMI switch 3:1 plastový s dálkovým ovladačem PremiumCord HDMI switch 3:1 plastový s dálkovým ovladačem
004:5480
414,00 CZK501,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Originální toner HP CE321A, 128A, 1300 stran Originální toner HP CE321A, 128A, 1300 stran
CE321A-ORIG
1 576,00 CZK1 907,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Renovace toneru HP CC530A, 304A na 3500 stran Renovace toneru HP CC530A, 304A na 3500 stran
CC530A-REN
1 259,50 CZK1 524,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord prodlužovací napájecí kabel 5,25" molex 37cm PremiumCord prodlužovací napájecí kabel 5,25" molex 37cm
004:4690
15,70 CZK19,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord Prodlužovací kabel-síť 230V 0.5m PremiumCord Prodlužovací kabel-síť 230V 0.5m
004:3770
44,60 CZK54,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - PremiumCord Panel napájecí do 19" racku 1U, 10xIEC (C13), 2m kabel PremiumCord Panel napájecí do 19" racku 1U, 10xIEC (C13), 2m kabel
004:3330
924,80 CZK1 119,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Originální inkoustová kazeta HP CB323EE modrá (HP 364XL) Originální inkoustová kazeta HP CB323EE modrá (HP 364XL)
CB323EE-ORIG
412,40 CZK499,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - goobay CAT, USB, BNC  Síťový tester pro RJ 11/12/45 goobay CAT, USB, BNC Síťový tester pro RJ 11/12/45
004:4591
1 102,50 CZK1 334,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - CONTEG 19"v42U(1988mm),h.800mm,š.800mm, iSEVEN, 7035 šedá CONTEG 19"v42U(1988mm),h.800mm,š.800mm, iSEVEN, 7035 šedá
004:4957
14 907,40 CZK18 038,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Kompatibilní barvící páska Star LC 24-10 Kompatibilní barvící páska Star LC 24-10
0CZ03051-KOMP
108,00 CZK130,70 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - Home Theater HQ Kabel Jack 3,5mm - 2x CINCH, M/M, 2,5m Home Theater HQ Kabel Jack 3,5mm - 2x CINCH, M/M, 2,5m
004:3396
142,10 CZK172,00 CZKbez DPHs DPH
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5831
432,20 CZK523,00 CZKbez DPHs DPH
Copyright © www.kanclservis.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop www.kanclservis.cz

© www.kanclservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace